Zľavy pre držiteľov Sphere card 

Ukážky kariet Sphere card:

Zľavy pre držiteľov Sphere kariet od Bizuteria-snov.sk


Milí fanúšikovia bižutérie a módnych doplnkov, chceme Vám s radosťou oznámiť, že náš online shop bizuteriasnov.sk patrí medzi oficiálnych  partnerov vernostného programu Sphere card.

Ako oficiálny partner Vám poskytneme zľavu vo výške až 15% pre štandardné karty a 20% pre VIP karty z celkovej hodnoty objednaného tovaru.

Uvedenú zľavu je možné si uplatniť na celý náš sortiment nachádzajúci sa v aktuálnej a nie zľavnenej ponuke, ale až po overení platnosti Sphere card daného zákazníka.Postup uplatnenia:13 miestne číslo vašej Sphere karty, resp. číslo čiarového EAN kódu umiestneného na zadnej strane karty musíte zadať na začiatku procesu objednávania, do príslušného vyznačeného miesta pre Sphere card. Následne po overení jej platnosti Vám bude automaticky odrátaná výsledná zľava z celkovej sumy nákupu, kde budete môcť vidieť aj samotná výšku zľavy, ktorá Vám bola odpočítaná. ( * poznámka )


       - zľavy nie je možné kumulovať ani kombinovať s inými zľavami,

 
       - Sphere karta, je neprenosná, a teda ju môže použiť len osoba, ktorej meno je na Karte uvedené,


       - zákazník berie na vedomie, že partner programu môže požadovať od osoby, ktorá Kartu predložila, identifikačný doklad, prípadne aj doklad preukazujúci

         oprávnenie Kartu používať. Pri nepredložení požadovaného dokladu osobou uplatňujúcou zľavu je partner oprávnený odmietnuť poskytnutie zľavy bez

         nároku zákazníka na akúkoľvek kompenzáciu.Vernostný program Sphere card je najväčším univerzálnym vernostným programom svojho prevádzkovaným na území SR a ČR, v rámci ktorého sú vydávané vernostné karty Sphere card. Držitelia kariet Sphere card môžu využívať výhody a zľavy na viac ako 8 000 obchodných miestach na území Slovenskej a Českej republiky. Kompletné informácie o možnosti využitia výhod vernostného programu Sphere card nájdete na www.sphere.skPre ďalšie informácie kliknite na:

Online overenie platnosti „Sphere karty“

*poznámka: V prípade platobných kariet, ktoré majú logo Sphere card a nemajú EAN kód, pre ich identifikáciu je potrebné zadať prvých 8 čísiel ( celkom zo 16 čísiel ) z prednej strany platobnej karty.
Certifikát:

Sphere certifikát pre online shop Bizuteria-snov.sk

pre zväčšenie kliknite


Ukážky kariet Sphere card