Zľavy pre držiteľov ISIC, ITIC preukazu a EURO<26 karty

Milí fanúšikovia bižutérie a módnych doplnkov, chceme Vám s radosťou oznámiť, že náš online shop bizuteriasnov.sk patrí medzi oficiálnych  partnerov vernostného programu ISIC, ITIC, EURO<26.

Ako oficiálny partner Vám poskytneme zľavu vo výške až 15% z celkovej hodnoty objednaného tovaru. Uvedenú zľavu je možné si uplatniť na celý náš sortiment nachádzajúci sa v aktuálnej, nie zľavnenej ponuke, ale až po overení platnosti Vášho daného preukazu.

Postup uplatnenia:

Číslo Vašho preukazu, karty musíte zadať na začiatku procesu objednávania, do príslušného vyznačeného miesta pre ISIC, ITIC a EURO<26 preukazy. Následne po overení jeho platnosti Vám bude automaticky odrátaná výsledná zľava z celkovej sumy nákupu, kde budete môcť vidieť aj samotná výšku zľavy, ktorá Vám bola odpočítaná.

       - Meno a Priezvisko uvedené pri registrácii do e-shopu musí byť 100% identické s údajmi držiteľa preukazu

       - zľavy nie je možné kumulovať ani kombinovať s inými zľavami,

 
       - ISIC, ITIC a EURO<26 karta, je neprenosná, a teda ju môže použiť len osoba, ktorej meno je na Karte uvedené,

       - zákazník berie na vedomie, že partner programu môže požadovať od osoby, ktorá Kartu predložila, identifikačný doklad, prípadne aj doklad preukazujúci oprávnenie Kartu používať. Pri nepredložení požadovaného dokladu osobou uplatňujúcou zľavu je partner oprávnený odmietnuť poskytnutie zľavy bez nároku zákazníka na akúkoľvek kompenzáciu.

 

 

Preukaz ISIC

Nárok na zľavu má len študent s platným preukazom ISIC. Na poskytnutie zľavy je potrebné zadať číslo licencie ISIC, ktoré sa nachádza na prednej strane preukazu a ďalšie požadované údaje (napr. meno a priezvisko držiteľa preukazu).

Číslo licencie ISIC sa zadáva so začiatočným písmenom S.

 

zlava pre ISIC od Bizuteria-snov.sk

Platnosť licencie ISIC je vyznačená na jeho prednej, alebo zadnej strane (viď. žltý rámik). Na zadnej strane preukazu sa musí nachádzať známka ISIC s aktuálnym dátumom platnosti.

 

Bizuteria-snov.sk ISIC

Ak sa tam aktuálna známka ISIC nenachádza, prípadne sa na zadnej strane nachádza okrúhla známka NO ISIC, Bizuteria-snov.sk znamená to že licencia ISIC nie je platná a zľava nemôže byť poskytnutá!!!

Pre ďalšie informácie kliknite na:

Všeobecné podmienky a informácie vernostného programu „ISIC preukaz“

 

 

Preukaz ITIC

Nárok na zľavu má len učiteľ s platným preukazom ITIC. Na poskytnutie zľavy je potrebné zadať číslo licencie ITIC, ktoré sa nachádza na prednej strane preukazu a ďalšie požadované údaje (napr. meno a priezvisko držiteľa preukazu).

Číslo licencie ITIC sa zadáva so začiatočným písmenom T.

druhy ITIC preukazov

 Platnosť licencie ITIC je vyznačená na jeho prednej, alebo zadnej strane. Na zadnej strane preukazu sa musí nachádzať známka ITIC s aktuálnym dátumom platnosti

platnost ITIC preukazu 

Ak sa tam aktuálna známka ITIC nenachádza, znamená to že licencia ITIC nie je platná a zľava nemôže byť poskytnutá!!! 

Pre ďalšie informácie kliknite na:

Všeobecné podmienky a informácie vernostného programu „ITIC preukaz“

Karta EURO<26

Nárok na zľavu má len držiteľ platnej Karty EURO<26, GO<26, preukazu JUNIOR RAILPLUS EURO<26 a platobnej karty s licenciou EURO<26 vydanou niektorou bankou.

Na poskytnutie zľavy je potrebné, zadať číslo licencie EURO<26, ktoré sa nachádza na prednej strane preukazu a ďalšie požadované údaje (napr. meno a priezvisko držiteľa preukazu).

 

Číslo licencie EURO<26 sa zadáva so začiatočným písmenom E, J, Y, L, B, U.

karty EURO<26 akceptovane Bizuteria-snov.sk 

Platnosť licencie EURO<26 je vyznačená na prednej strane preukazu, v prípade Univerzitného preukazu externého študenta EURO<26 na zadnej strane. Na zadnej strane preukazu sa musí nachádzať známka EURO<26 s aktuálnym dátumom platnosti .

Platnost EURO 26 Bizuteria-snov.sk

Ak sa tam aktuálna známka EURO<26 nenachádza, znamená to, že licencia EURO<26 nie je platná a zľava nemôže byť poskytnutá!!! 

Pre ďalšie informácie kliknite na:

Všeobecné podmienky a informácie vernostného programu „EURO<26 karta“