Možnosti platby

Keďže chceme predísť faktu, že mnoho zákazníkov si objednáva tovar cez internet, a potom si daný tovar na pošte neprevezme, tak akceptujeme predovšetkým platby za tovar a poštovné vopred na firemný účet predajcu, čo je vlastne prínosom pre samotného zákazníka z dôvodu, že ušetrí poplatok za dobierku 

Detaily platby ako sú: názov a kód banky, číslo účtu, vs, šs a celková suma k úhrade, Vám pošleme v e-maily po Vašom potvrdení objednávky. Pre zahraničných klientoch samozrejme posielame aj IBAN a SWIFT kód a odosielateľ musí zvoliť typ poplatkov s inštrukciou OUR !!!

 

Ako môžete u nás platiť?

Nakupovanie u nás je naozaj veľmi pohodlné. Ponúkamé Vám niekoľko možností platby za Váš tovar. Vďaka rozvoju internetového bankovníctva môžete Vašu objednávku uhradiť okamžite po jej vytvorení, a potom sa už len tešiť na zásielku s tovarom. Tu nájdete prehľad možností platby v našom internetovom obchode.

Na dobierku:

Stále najčastejší spôsob platby. Vaša objednávka je zaslaná poštou na zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku a za príplatok v Českej republike.

Platobnou kartou (CardPay - VISA, MasterCard, Diners Club):

Platba kreditnými a debetnými kartami  VISA, VISA Electron*, EuroCard, MasterCard,Maestro a Diners Club. Práve toto je najrozšírenejší spôsob platby na celom svete, preto je vhodná aj pre zákazníkov zo zahraničia. Výhodou je, že týmto spôsobom môžete platiť bez ohľadu na to, ktorá banka a v ktorej krajine vám kartu vydala. Funguje podobne ako internet banking, avšak namiesto čísla účtu zadávate údaje o Vašej platobnej karte. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke Tatra banky. My sa k žiadnym údajom o Vašej karte nedostaneme.  

                                                                                                                                      Bizuteria-snov.sk - Možnosti platby

* Upozornenie: kartami VISA Electron je možné platiť cez internet iba v prípade, že na zadnej strane obsahujú tzv. CV kód (3-miestny kontrolný číselný kód, pozri obrázok nižšie). Nie všetky banky takéto karty VISA Electron vydávajú. (Viac informácií o službe CardPay)

Cez Internet banking:

Internet banking (on-line, teda okamžitá platba cez internet, služba elektronického bankovníctva) je momentálne najpohodlnejší spôsob platby. Je veľmi rýchly, nemusíte manipulovať s peniazmi, a naviac ušetríte na poštovnom a poplatkoch za dobierku.

Na využívanie internet bankingu vám stačí: 

    (1) mať zriadený účet v niektorej z bánk, s ktorými spolupracujeme (pozri nižšie);

    (2) mať zriadenú službu internet banking. Mnoho bánk ponúka túto službu zadarmo.

Po jej zriadení by ste od banky mali dostať prihlasovacie meno, heslo a prípadne tzv. GRID kartu (záleží to od konkrétnej banky). Po potvrdení objednávky u nás budete presmerovaný priamo na stránku banky, kde len jednoducho zadáte vaše prihlasovacie údaje do internet bankingu. Všetky ostatné údaje, ako suma, variabilný a konštantný symbol, ako aj číslo nášho účtu, budú vyplnené automaticky. Aj vy aj my teda máme istotu, že z vášho účtu bude zaplatené presne toľko, koľko je potrebné. Objednaný tovar vám pošleme na zadanú adresu hneď, ako budeme mať k dispozícii všetky tituly.

* Poznámka k elektronickým platbám: V žiadnom prípade sa nedostaneme k vašim prihlasovacím údajom k účtu či údajom o Vašej karte, tie vypĺňate vždy až na zabezpečenej stránke príslušnej banky.

 

* Elektronická platba = platba internet bankingom Vašej banky (momentálne TatraPay, CardPay, SporoPay, VÚB Platby, UniPlatba, OTPpay, ČSOB Platobné tlačidlo, Poštová banka Platba Online, SBERBANK VeBpay, mBank, Zuno, VIAMO, TrustPay...)

                                        = platba kreditnou kartou (momentálne cez službu CardPay od Tatra Banky, cez PayPal a Moneybookers)

TatraPay

                                                                                                                                                                                                        Bizuteria-snov.sk - Možnosti platby

Platba internet bankingom Tatra banky. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný priamo na stránku Tatra banky, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu. (Viac informácií o službe TatraPay)

SporoPay

                                                                                                                                                                                                        Bizuteria-snov.sk - Možnosti platby

Platba internet bankingom Slovenskej sporiteľne. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný priamo na stránku Slovenskej sporiteľne, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu. (Viac informácií o službe SporoPay)

OTPpay

                                                                                                                                                                                                        Bizuteria-snov.sk - Možnosti platby

Platba internet bankingom OTP banky. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný priamo na stránku OTP banky, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu. (Viac informácií o službe OTPpay)

 

UniPlatba

                                                                                                                                                                                                        Bizuteria-snov.sk - Možnosti platby

Platba internet bankingom UniCredit Bank. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný priamo na stránku UniCredit Bank, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu. (Viac informácií o službe UniPlatba)

 

ePlatby VÚB

                                                                                                                                                                                                       Bizuteria-snov.sk - Možnosti platby

Platba internet bankingom VUB banky. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný priamo na stránku VUB banky, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu. (Viac informácií o službe ePlatby VUB)

 

Poštová banka Platby ONLINE

                                                                                                                                                                                                       Bizuteria-snov.sk - Možnosti platby

Platba internet bankingom Poštovej banky. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný priamo na stránku Poštovej banky, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu. (Viac informácií o službe Poštová banka Platby ONLINE)

 

ČSOB Platobné tlačítko

                                                                                                                                                                                                        Bizuteria-snov.sk - Možnosti platby

Platba internet bankingom Československej obchodnej banky. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný priamo na stránku ČSOB, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu. (Viac informácií o službe ČSOB Platobné tlačítko)

 

Sberbank VeBpay

                                                                                                                                                                                                        Bizuteria-snov.sk - Možnosti platby

Platba internet bankingom Sberbank VeBpay. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný priamo na stránku Volksbank, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu. (Viac informácií o službe Volksbank VeBpay)

* Poznámka k elektronickým platbám: V žiadnom prípade sa nedostaneme k vašim prihlasovacím údajom k účtu či údajom o Vašej karte, tie vypĺňate vždy až na zabezpečenej stránke príslušnej banky.

Možnosť platby bankovým prevodom a elektronickým bankovníctvom je dočasne pozastavená z dôvodu údržby administrácie.

Nižšie Vám poskytujeme detailné informácie:

 

Dobierka pošta / objednávka do 30 : ''SR''
Klient zaplatí za tovar a poštovné až pri prevzatí na pošte. V jednej sume bude zarátaná cena tovaru + cena poštovného + cena dobierky. Pri tomto type doručenia tovaru klient neplatí za tovar vopred na účet predávajúceho.

 

V prípade neprevziata dobierky kupujúcim vzniknú predajcovi zbytočné a hlavne neuhradené náklady na základe čoho bude musieť predajca vyvodiť dôsledky!!!


Doprava kuriérom - dobierka /objednávka do 40 €/ poštovné + balné  4.10 €


 (Klient zaplatí za šperky a vlasové ozdoby a poštovné až pri prevzatí na u kuriéra. V jednej sume bude zarátaná cena tovaru + cenu za dobierku).

 

Doprava kuriérom - dobierka /objednávka nad 40 €/ poštovné + balné  0 €

Klient uhradí na účet predávajúceho výslednú sumu LEN (cenu tovaru). (Klient zaplatí za šperky a vlasové ozdoby a poštovné až pri prevzatí na u kuriéra. V jednej sume bude zarátaná cena tovaru + cenu za dobierku).. Poštovné  je v tomto prípade hradené predajcom!!!

 

* Poznámka k elektronickým platbám: V žiadnom prípade sa nedostaneme k vašim prihlasovacím údajom k účtu či údajom o Vašej karte, tie vypĺňate vždy až na zabezpečenej stránke príslušnej banky.